ZAJMIJ SIĘ TYM CO LUBISZ,
A FORMALNOŚCI ZOSTAW NAM

Co możemy dla Ciebie zrobić

Często jest tak, że pozyskanie dofinansowania oznacza przebrnięcie przez dziesiątki stron regulaminów, a później przygotowanie pełnej dokumentacji. Cały proces jest czasochłonny i uciążliwy. Jesteśmy od tego, żebyś nie odczuł ciężaru papierologii i mógł zając się tym co dla Ciebie ważne i na czym się znasz.

Więc w czym Cię wesprzemy?

Znalezienie źródła dofinansowania dostosowanego do Twoich potrzeb

Jeśli wiesz jakich konkretnie środków potrzebujesz to super! Jednak nie musisz się na tym znać. Gdy będziemy wiedzieli jaka jest Twoja potrzeba to znajdziemy do tego odpowiednie źródło.

Przygotowanie całej dokumentacji projektowej

Od A do Z zajmiemy się dokumentacją projektową. Będziemy Cię potrzebować do uzupełnienia tego co dotyczy bezpośrednio Twojej działalności, ale możesz być spokojny o całą resztę.

Koordynacja projektu

Przez cały czas trwania projektu jesteś pod naszą opieką. Zajmujemy się formalnościami, kontaktami z instytucją, która powierzyła Ci środki, w dużym skrócie dbamy o to byś w codziennej pracy odczuwał tylko pozytywne skutki projektu.

Rozliczenie dofinansowania

Ostatnia część, która częściowo wynika z koordynacji, to rozliczenie dofinansowania i zamknięcie projektu. Dbając o realizację na każdym kroku zakończymy projekt rozliczając dofinansowanie zgodnie z jego założeniami.

Sytuacje kryzysowe

Jeśli jesteś w trakcie trwania projektu, ale nie współpracowałeś z nami od początku i widzisz, że dzieje się coś złego daj nam znać. Mamy również doświadczenie w wyprowadzaniu na prostą zaniedbanych projektów. Zasada jest jedna: im szybciej zapoznamy się ze sprawą, tym mniejsze mogą być skutki kryzysu.

Jakie jest nasze doświadczenie?

Liczby mówią same za siebie. Nasze doświadczenie to ponad 20 milionów złotych liczonych w obsłużonych projektach i ponad 17 tysięcy przeszkolonych osób.

0
złotych
0
uczestników szkoleń

Jak to robimy, że jest łatwo i masz czas na inne sprawy?

Zacznijmy od tego, że to my mamy doświadczenie i wiemy co zrobić. Oczywiście potrzebujemy od Ciebie informacji czego potrzebujesz i jakie są Twoje oczekiwania. Dalej czeka nas kilka kroków, które musimy przejść, żeby nasza współpraca była dla Ciebie maksymalnie komfortowa.

Krok 1 - Spotkajmy się!

Chcemy Cię poznać! Chcemy się dowiedzieć kim jesteś, jaka jest Twoja firma i jej potrzeby, czego oczekujesz od nas, a także jakie my mamy oczekiwania w stosunku do Ciebie. Gdy mamy wszystkie informacje możemy ruszyć dalej.

Krok 2 - Nasza propozycja

Bazując na Twoich potrzebach lub Twoim pomyśle zastanawiamy się co możemy zrobić żeby potrzeby zaspokoić a pomysł zrealizować. Po kilku dniach od spotkania wracamy do Ciebie z propozycją jak naszym zdaniem można to sensownie zrealizować.

Krok 3 - Działamy!

Od tego momentu staramy się minimalnie angażować Cię w naszą pracę. Wszystkie potrzebne do działania informacje powinniśmy mieć już u siebie. Będziemy Cię informować jak się toczą sprawy. Czasem zdarza się, że jednak musimy o coś podpytać, ale staramy się tego unikać.

Krok 4 - Sprawdzamy

Przekazujemy Ci gotowy wniosek. Masz wtedy możliwość zapoznać się czy koncepcja w pełni Ci odpowiada czy też nanosimy jakieś poprawki. Jeśli wszystko jest w porządku to składamy wniosek i czekamy na rezultat. Nie musimy trzymać kciuków bo dobre projekty bronią się same!

Skontaktuj się z nami

Z jakich źródeł korzystamy?

Niektóre źródła dofinansowań cechują się pewną sezonowością,  dlatego korzystamy z różnych źródeł finansowania

Główne źródła to:

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Bardzo sezonowe dofinansowania, które pojawiają się najczęściej dwa razy w roku. Dużym plusem jest to, że są ogólnopolskie.

Fundusze Europejskie

Fundusze Europejskie dają możliwość korzystania zarówno w ramach małych projektów szkoleniowych jak i dużych projektów przeznaczonych na inne cele.

Fundusze Krajowe

Fundusze krajowe to głównie środki przeznaczone na projekty ważne społecznie i wpisujące się np. w plany danego ministerstwa, które środkami dysponuje.